Sinop'un Havadan Genel Görünümü
Ayancık
Akliman-SİNOP
Akgöl-Ayancık
Sinop Limanından
Erfelek Şelaleleri
İnaltı Mağarası-Ayancık
Sinop Limanında Gün Doğumu
Boyabat Kalesi
Kaya Mezarları-Durağan
T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 

Sinop'ta Hava
SINOP

Sinop Tanıtım Filmi
Bulunduğunuz Yer: Haberler

 KARAYOLLARINDA MUTLU SON
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

KARAYOLLARINDA MUTLU SON   KARAYOLLARINDA MUTLU SON   KARAYOLLARINDA MUTLU SON   KARAYOLLARINDA MUTLU SON   KARAYOLLARINDA MUTLU SON   KARAYOLLARINDA MUTLU SON   KARAYOLLARINDA MUTLU SON   KARAYOLLARINDA MUTLU SON   KARAYOLLARINDA MUTLU SON   KARAYOLLARINDA MUTLU SON   Sinop Valisi Yavuz Selim köşger,Gerze-Sinop(Sinop Şehir Geçisi Dahil)ile Yakakent-Gerze(Gerze Şehir Geçisi Dahil)devlet yol projelerinin son durumlarını yerinde inceledi,yetkililerden bilgiler aldı.

Çiftlik ve Demirci Köyünde yapılan tünel ve viyadük ile Gerze İlçesindeki tünel ve Yakakent-Gerze yollarında incelemelerde bulunan Vali Köşger,çalışmalar tamamlandığında Sinop_Samsun ulaşımının 1,5 saate ineceği belirterek şunları söyledi.” Toplam 1 milyar 250 milyon dolarlık bir yatırım.Dolayısıyla standardı yüksek bir yol projesi gerçekleştiriliyor.Sinop otoyol standardında bir yola kavuşuyor..Bu yatırımlar tamamladığında Cumhuriyet tarihinde Sinop’a yapılmış en hacimli yatırım gerçekleştirilmiş olacak.Karadeniz otoyolu devamı mahiyetinde bu yol ile Sinop'lularda çağdaş standartlara sahip bir yoldan dünyaya bağlantı kurmuş olacaklar. Bizim için önemli bu yatırım sayesinde önümüzdeki yıllarda turizmde büyük bir hareketlilik yaşanacak.

15 Mart’ta kadar çalışmaların bitirilmesi planlanıyor. Umuyoruz ki Sayın Başbakanımızın katılacağı bir törenle bu yollarımız hizmete girecek. Sinop’u harekete geçirecek bu yatırım, Sinop’a ve ülkemize hayırlı olsun.”dedi.

Vali Köşger ,incelemeleri sırasında tünel ve yol inşaatlarında çalışan işçilere tatlı ikramında bulundu.

Karayolları yetkililerinden alınan bilgide;Gerze-Sinop(Sinop Şehir Geçisi Dahil) devlet yolu bünyesinde 2 adet 5590 metre uzunluğunda tünel,2 adet 1440 metre uzunluğunda viyadük,11 adet 838 metre uzunluğunda köprü,6 adet köprülü kavşak,52 adet 2413 uzunluğunda kutu menfezin bitirildiği belirtildi.


Bu içerik toplam 199.638 kez gösterildi, Site toplam 373.121 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 2 kişi geziyor.Sn. Dr. Yasemin ÖZATA ÇETİNKAYA

Haber ve Duyurular
 


 Sosyal Medya
                 

Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup resmi nitelik taşımamaktadır. 2014 © Her hakkı saklıdır.
Sinop Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü